ROLL-UP stendi – reklāma jebkurā vietā. Mobili, ērti un kompakti.

AIZPILDI FORMU UN PASŪTI ROLL-UP STENDU ĀTRI UN VIENKĀRŠI

Vārds, uzvārds (obligāti)
E-pasts (obligāti)
Tālruņa nr. (obligāti)
Roll-up stenda veids
Daudzums
Pievienot failu (max 25 MB)
Piezīmes, papildus norādījumi, rekvizīti rēķinam
Esmu devis/usi piekrišanu savu personas datu apstrādei, lai veiktu šo pasūtījumu.

Pirms drukas faila iesūtīšanas aicinām iepazītes ar sekojošiem norādījumiem:

Faila formāts: vektorformāts – .pdf, .eps, .ai vai rastra formāts (300 dpi) – .tiff
Izmērs: Banera reālais izmērs + uzlaides min. 5 mm
Teksti: pārvērsti līknēs (outlines)
Attēli: iestrādāti failā (embeded), kā minums 150 dpi
Drukai nepieņemam failus, kas sagatavoti: Microsoft Word, Excel, Power Point vai Paint. Šādos formātos iesniegts materiāls tiek pārtaisīts atbilstoši drukas prasībām. Izmaksas par failu apstrādi tiek piemērotas atkarībā no sarežģītības pakāpes.

Ja Jums nav sava maketa un/vai drukas faila, uztraukumam nav pamata – mēs piedāvājam maketa izstrādes pakalpojumu. Dizaineris, pēc Jūsu vēlmēm, izstrādās dizainu un sagatavos failu atbilstoši drukas specifikācijām.

Roll-up reklāmas stendi

Roll-up reklāmas stends ir ērti transportējams un saliekams reklāmas materiāls, ko varat izmantot izstādēs, konferencēs, prezentācijās vai vienkārši izvietot sava biroja telpās. Roll-up stendu var uzstādīt nepilnu 2 minūšu laikā. Arī saliktā veidā tas ir ļoti kompakts, turklāt komplektā ietilpst soma uzglabāšanai un transportēšanai, kas pasargās no stenda nobružāšanas.

Roll-up stendi ir izturīgi un stabili. To konstrukcijas ir vienkāršas un elegantas jebkurā cenu kategorijā. Druka tiek veikta uz gluda, kvalitatīva materiāla, radot gaumīgu kopējo izskatu. Roll-up stends ir mūsdienīgs un lielisks reprezentācijas materiāls, ar ko iespējams radīt vizuāli spēcīgu un trāpīgu reklāmu par Jūsu uzņēmumu, pakalpojumiem utt.

Pieejamas dažādas stendu modifikācijas un izmēri.

STANDART roll-up stendi

Mobilie stendi – Standart sērijā ir viss vieglākās konstrukcijas. Stends ir izturīgs, ērti pārvietojams un ļoti ātri uzstādāms. Izgatavots no alumīnija, sudraba krāsā. Komplektā vienslāņu soma. Stenda kājām ir iestrādāti plastikāta uzgaļi, lai soma netiktu bojāta, kā arī aizmugurējai kājai papildus stabilizātors. Paredzēts izmantošanai iekštelpās. Druka uz blockout materiāla.

EXPRESS roll-up stendi

Express sērija. Ērti saliekama konstrukcija, kas būs veiksmīgs reklāmas risinājums jebkurā Jūsu pasākumā. Stends ir izturīgs, viegls, ērti pārvietojams un ļoti ātri uzstādāms. Izgatavots no alumīnija – sudraba krāsā. Ar kvalitatīvu divslāņu somu komplektācijā, kurai iestrādāts rāvējslēdzējs. Papildus izturībai, apakšā stends ir aprīkots ar metāla plāksnīti. Stenda kājām ir iestrādāti plastikāta uzgaļi, lai soma netiktu bojāta, kā arī aizmugurējai kājai papildus stabilizātors. Paredzēts izmantošanai iekštelpās. Druka uz blockout materiāla.

ELEGANT roll-up stendi

Elegant sērija. Ideāls risinājums izstādēm un prezentācijām. Īpaši eleganta, mūsdienīga, saliekamo Roll-up konstrukcija. Stends ir smagāks, līdz ar to vēl stabilāks un izturīgāks . To ir ērti pārvietot un ļoti ērti uzstādīt. Izgatvots no alumīnija – sudraba krāsā. Druka uz blockout materiāla. Komplektā kvalitatīva divslāņu soma, kurai iestrādāts rāvējslēdzējs.

GIGANT roll-up stendi

Gigant mobilie stendi. Ar Gigant Roll-Up stendu Jūs iegūsiet papildus laukumu reklāmai. To Jūs varat izmantot arī kā foto sienu. Stendu ir ērti pārvietot un ļoti viegli uzstādīt. Izgatavots no alumīnija – sudaraba krāsā. Drukai tiek izmantots PVC baneris vai Canvas materiāls. Komplektā ar kvalitatīvu divslāņu somu, kurai iestrādāts rāvējslēdzējs.

DOUBLE roll-up stendi

Mobilie stendi – Double sērija. Perfekts risinājums, ja Jūsu informācijai jābūt redzamai no abām pusēm. Piemērots izstādēm un prezentācijām. Inovatīvā tehnoloģija padara to plānāku, reizē sniedzot papildu laukumu reklāmai. Stendu ir ērti pārvietot un ļoti viegli uzstādīt. Izgatavots no alumīnija – sudaraba krāsā. Koplektā kvalitatīva divslāņu soma, kurā iestrādāts rāvējslēdzējs. Druka uz blockout materiāla.

MINI roll-up stendi

Mobilie stendi MINI Roll-up sērija. Ideāls risinājums, ja informācija jāizvieto uz galda, plaukta vai citas paaugstinātas virsmas. Mazs, bet efektīvs reklāmas risinājums. Elegants izskats, lai pievērstu uzmanību. Druka uz blockout materiāla. Pieejami sivi izmēri – A4 (210×297 mm) un A3 (297×420 mm).

X-BANER stendi

Mobilie stendi X Banner sērija. Ekonomiski izdevīgs un ērts reklāmas risinājums.  Ātri uzstādāms, ļoti viegls, bet tai pašā laikā stabils, pateicoties x veida kājām. Viegli nomainīt izdruku, bez papildus darbarīku izmantošanas. Izgatvots no stikla škiedras un alumīnija – melnā krāsā. Druka uz blockout materiāla.

L-BANER stendi

Mobilie stendi L Banner sērija. Ērts un ekonomisks reklāmas veids. Viegli saliekamā stendu konstrukcija ļauj ļoti ērti noformēt telpu. L veida kājai ir papildus plastmasas kāja, papildus stabilitātei. Stends izgatvots no alumīnija – pelēkā krāsā. Druka uz blockout materiāla. Izmantošanai ieštelpās.